Hledat

KKCG
reality

Pilíř Reality tvoří základ pro diverzifikované investice s dlouholetým růstovým potenciálem. Zároveň v prestižních lokalitách vytváříme výjimečnou architekturu s velkým důrazem na životní prostředí. Naším cílem jsou inovace a dlouhodobý udržitelný rozvoj daných lokalit.

1/2 naše úspěchy

top´rezidence je kvalitní bydlení ve znamení funkčního designu

top´rezidence je kvalitní bydlení ve znamení funkčního designu

 • 2. místo

  v soutěži Best of Realty

 • 50

  nízkoenergetických domů

 • všechny domy

  prodány

top´rezidence je dnes již zavedenou a mezi klienty známou značkou kvality rezidenčních projektů KKCG Real Estate. Garantujeme kvalitu lokality, standardů a individuální přístup ke klientům. První rezidenční projekt společnosti KKCG Real Estate top´rezidence Šárecké údolí získal v roce 2017 druhé místo v prestižní soutěži Best of Realty, a to v kategorii Rezidenční projekty menšího rozsahu.

Zobrazit více

2/2 naše úspěchy

Každý litr benzinu nebo nafty proteče přes naše ventily

Každý litr benzinu nebo nafty proteče přes naše ventily

 • 500 000 kusů

  dodaných armatur

 • 2 500 km

  potrubí

 • 27 let

  na trhu

Průmyslové armatury či potrubí společnosti Moravia Systems znají největší hráči v energetice, petrochemii, plynárenství, na vodárenském trhu, ale také v chemickém průmyslu u nás i v zahraničí.

Zobrazit více

Oblasti podnikání v realitách

Vytváříme výjimečnou architekturu v prestižních lokalitách, investujeme do pronajatých průmyslových nemovitostí a poskytujeme služby správy majetku

V roce 2012 jsme rozšířili podnikání skupiny KKCG o realitní projekty, které se zaměřují na rezidenční a komerční development, facility management a industrial management. Vyvíjíme kvalitní projekty s důrazem na spolupráci s partnery, inovace a respekt k životnímu prostředí. Naší vizí je vytvářet trvalé hodnoty spojením genia loci s inovativní architekturou v duchu zásad udržitelného rozvoje.

Společnosti Management
 • Petr Pujman
 • Generální ředitel a předseda představenstva KKCG Real Estate
Reality

Investujeme do strojírenského průmyslu

Strojírenství je oblast, které se věnujeme od začátku podnikání. V roce 1992 založil Karel Komárek firmu M.O.S Hodonín a začal podnikat v oblasti průmyslových armatur. Nástupnická firma Moravia Systems, která byla založena o 4 roky později, je dnes významným dodavatelem strojírenských výrobků a produktů pro výstavbu investičních celků. Mezi naše partnery a zákazníky se řadí renomované mezinárodní firmy jak z Evropy, tak ze zámoří.

Společnosti Management
Strojírenství

Máte zájem o spolupráci v oblasti Reality?

Jakub Sokol
Project & Portfolio Review Manager
Jakub Sokol

Naše společnosti

Karel Komárek Jiří Radoch Pavel Šaroch Miroslav Jestřabík Katarína Kohlmayer Martin Škopek Michal Tománek Štěpán Dlouhý Alena Bastis Dana Dvořáková Jakub Sokol Radka Vondrašová Pavlína Skalová ascasvasvasvasvasva9c5s1as951casc