Hledat
O1 / 05

KKCG dokáže každouvýzvu proměnitv úspěšný příběh

Allwynje jednou z největšíchevropských loterijníchskupin

Více než 100 lettradice v energetice

ARICOMA Group, středoevropský lídr v IT

Kvalitní architekturaod nás ve znamení skvělého designu

Karel Komárek

Zakladatel

Čtyři pilíře

Naše podnikání

Čtyři diverzifikované pilíře zaručují stabilní podnikání, které se soustřeďuje na oblasti loterií, energetiky, informačních technologií a nemovitostí – cílem všech součástí skupiny je dlouhodobý růstový potenciál. Naše podnikání je založené na respektu, odpovědnosti, stabilitě a odvaze.

Zobrazit více

Naše hodnoty

Naše podnikání stavíme na respektu k lidem, přírodním zdrojům, ke společnosti, ve které žijeme, a odkazu našich předků. Každý z nás jako jednotlivec i naše společnosti jako celek jsou odpovědné za své kroky.

Našim zaměstnancům a obchodním partnerům jsme důvěryhodným a stabilním partnerem. Na naše podnikání nahlížíme vždy s dlouhodobou vizí. Skrze naše vize inspirujeme jednotlivce i firmy, aby v sobě našli odvahu uvést své plány v život.

O nás

Hlavním pilířem našeho podnikání je oblast loterijního a herního průmyslu, následovaný energetikou a informačnímu technologiemi. Tato klíčová odvětví doplňují strategické a dlouhodobé investice do projektů v oblasti realitního trhu.

Naše vize

Jsme soukromá investiční skupina, která aktivně vyhledává projekty, jejichž investiční potenciál zůstává ostatním skrytý. V KKCG vidíme možnosti za hranicí běžné představivosti. Díky tomu můžeme vstupovat tam, kde se jiní bojí riskovat.

Naše investice však vždy vidíme v širším kontextu, s jasnou a dlouhodobou vizí.

KKCG

Lidé v KKCG

Karel Komárek Jiří Radoch Pavel Šaroch Miroslav Jestřabík Katarína Kohlmayer Martin Škopek Michal Tománek Štěpán Dlouhý Alena Bastis Dana Dvořáková Jakub Sokol Radka Vondrašová Pavlína Skalová ascasvasvasvasvasva9c5s1as951casc